Cukrová posypka vo forme drobných bielych guličiek na zdobenie všetkých druhov pečiva a dezertov. Sú vhodné k rôznym príležitostiam. Krásne vyzerajú aj ňou ozdobené cukrovinky a perníčky. Ak ozdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude ozdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh ozdobovania na torty lepiť polotuhtou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posypkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 1 kg
cukor, pšeničná múka, škrobový sirup, potravinársky škrobový mastek, lešticí látka kapol.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Cukrový máček |
| Cukrové zdobenie 1kg | |
| Perličky a kamienky | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116708501 |
| Kód produktu | ilc288 |